Annabelle Minerals — kosmetyki tworzone w zgodzie z naturą

Polska marka Annabelle Minerals tworzy niepowtarzalne kosmetyki przeznaczone dla osób, które wybierając produkty niezbędne do wykonania codziennego makijażu, stawiają przede wszystkim na jakość oraz skład kosmetyku. Produkty dostępne na rynku od 2012 roku podbiły serca wielu kobiet, profesjonalnych makijażystek oraz makijażystów. Jaki jest sekret marki i dlaczego kosmetyki marki Annabelle Minerals powinny znaleźć się również w Twojej kosmetyczce?

Skład bezpieczny dla najbardziej wymagającej cery

Kosmetyki Annabelle Minerals tworzone są na bazie naturalnych składników. W każdym produkcie możemy znaleźć tylko cztery składniki w stu procentach mineralne: mika, tlenek cynku, dwutlenek tytanu i tlenki żelaza. Mika odpowiada za świetliste wykończenie makijażu, którego tak bardzo brakuje wielu kobietom w kosmetykach innych marek. Tlenek cynku wykazuje się właściwościami antybakteryjnymi oraz antyseptycznymi, a te cechy pokochają Panie, które na co dzień walczą z natarczywymi wypryskami lub zmianami skórnymi w obrębie skóry twarzy, szyi i dekoltu. Tlenek cynku dodatkowo odpowiada za delikatne matowe wykończenie makijażu. Tlenki żelaza wydobywają to, co najważniejsze w kosmetykach do makijażu, czyli kolory. To dzięki tlenkom żelaza marka Annabelle Minerals mogła stworzyć linie kosmetyków dostępnych w wielu zróżnicowanych kolorach. Dwutlenek tytanu chroni powierzchnię naszej skóry przed szkodliwym promieniowaniem słonecznym i w kosmetykach mineralnych pełni funkcję filtru przeciwsłonecznego na poziomie SPF15. Wiele kobiet zapomina o tym, jak ważna jest ochrona naszej skóry przed promieniowaniem słonecznym. Wybór kosmetyków Annabelle Minerals nie tylko pozwoli Ci poczuć się pięknie w swojej skórze, ale również zadba o jej prawidłową, codzienną ochronę. Połączenie tych nadzwyczajnych składników pozwoliło na stworzenie kosmetyków idealnych, które nie tylko pomogą nam zatuszować drobne mankamenty naszej twarzy, ale również zadbają o jej zdrowy wygląd. Jednak nie tylko od jakość wpływa na efekt. Równie ważne jest również to, jak i gdzie się nakłada bronzer, jakiego pędzla warto użyć oraz to, jak nasza skóra reaguje na kosmetyki mineralne.

Annabelle Minerals — produkty najwyższej jakości

Szczególnym zainteresowaniem wśród użytkowniczek kosmetyków marki Annabelle Minerals, może pochwalić się stworzony przez polskiego producenta podkład mineralny. Marka Annabelle Minerals oferuje nam podkłady mineralne w trzech formułach: rozjaśniającej, matującej oraz kryjącej. Dodatkowo podkłady mineralne dostępne są aż w dwudziestu dwóch odcieniach, co sprawia, że każda kobieta znajdzie odcień perfekcyjnie dopasowany do jej naturalnego koloru skóry. Podkłady mineralne dzięki prostym składom, okażą się produktem numer jeden dla kobiet, które na co dzień walczą z podrażnieniami skóry, przesuszeniem lub zmianami skórnymi, które towarzyszą im od dłuższego czasu. Spraw sobie odrobinę przyjemności i zapoznaj się z ofertą kosmetyków naturalnych marki Annabelle Minerals!